Wczasy nad morzem
Obiekty noclegowe nad Bałtykiem

:: Koncert "Quo Vadis" nad morzem w Słupsku

22 kwietnia 2017 r. w  Motor Rock Pub w Słupsku wystąpi zespół QUO VADIS.  Jest to jednym z czołowych przedstawicieli polskiej niezależnej sceny metalowej, uznanym i docenianym w kraju i za gran

Początek zespołu to 1988r. QUO VADIS ma na swoim koncie dziewięć płyt, które otrzymały wiele pochlebnych recenzji w muzycznej prasie (Metal Hammer, Tylko Rock, Brum, Super Expres i innych) oraz zagranicznych portalach muzycznych.. Ponadto utwory zespołu Quo Vadis znalazły się na wielu składankach i okolicznościowych wydawnictwach. Zespół zaangażowany jest w różne inicjatywy charytatywne jak Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, Wykopmy Rasizm ze Stadionów, TOLERANZ (zespół reprezentował Polskę w koncercie w Prenzlau (Niemcy) w ramach akcji "Toleranz". Na swoim koncie ma również prestiżowe wyróżnienie jakim była nagroda "Złoty Bączek” przyznana przez Program III Polskiego Radia i Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na najlepszy zespół w ramach konkursu „SIĘ KRĘCI” Zespół QUO VADIS do tej pory zagrał kilkaset koncertów, kilka tras koncertowych do najważniejszych można zaliczyć koncerty w Chicago, Wielkiej Brytanii , Irlandii i Ukrainie.
Organizatorzy na ten heavy metalowy koncert zapraszają słupszczan oraz młodych turystów przebywających na wczasach nad morzem w Ustce. 

Koncert "Quo Vadis" nad morzem w Słupsku

Zobacz pozostałe Aktualności

Wybierz ofertę:
Miasto
Typ
Nasze Oferty
Newsletter
Chcą Państwo otrzymywać informacje o nowościach w serwisie? Proszę się zapisać do newslettera.