Wczasy nad morzem
Obiekty noclegowe nad Bałtykiem

:: Koncert Organek nad morzem w Wejherowie

2 marca 2017 r. (czwartek) w Filharmonii Kaszubskiej w Wejherowie odbędzie się koncert zespołu ORGANEK

Formacja ORGANEK powstała w roku 2013 z inicjatywy jej lidera, Tomasza Organka. Rok pożniej do Adama Staszewskiego (bas) oraz Roberta Markiewicza (perkusja) dołączył klawiszowiec, Tomasz Lewandowski. Jeszcze tego samego roku grupa wydała swój debiutancki album pt."Głupi", który przebojem wtargnął na rynek muzyczny w Polsce zapewniając zespołowi czołówki list przebojów rozgłośni radiowych oraz liczne nagrody i wyróżnienia. W latach 2014 - 2016 kwartet dał ponad dwieście koncertów w Polsce i zagranicą, czym zbudował sobie świadomą i wymagającą publiczność, dzięki ktorej album pt. "Głupi" uzyskał status Platynowej Płyty. 
Obecnie zespół podczas koncertów na żywo prezentuje materiał z drugiego albumu pt. "Czarna Madonna". Nowy krążek to z jednej strony kontynuacja platynowego debiutu pt."Głupi", a z drugiej niezaprzeczalny krok w przód. ORGANEK po raz kolejny cytuje gatunki, konwencje i klisze, które zbudowały muzykę XX w ale też i całą zachodnią popkulturę, z której ona wyrasta. Tym razem jednak wszystko brzmi nowocześniej dzięki bardziej złożonej produkcji oraz współcześniejszym odniesieniom do tak odległych od siebie stylistyk jak punk, czy country. . Mroczny, nieskrępowany, ekspresyjny charakter koncertów przyciąga liczną publiczność.
Organizatorzy na koncert zespołu ORGANEK zapraszają mieszkańców Wejherowa oraz turystów przebywających na zimowych wczasach nad morzem w Pucku i Władysławowie

Koncert Organek nad morzem w Wejherowie

Zobacz pozostałe Aktualności

Wybierz ofertę:
Miasto
Typ
Nasze Oferty
Newsletter
Chcą Państwo otrzymywać informacje o nowościach w serwisie? Proszę się zapisać do newslettera.