Wczasy nad morzem
Obiekty noclegowe nad Bałtykiem

:: Kujawy i Pomorze odwiedzili organizatorzy spotkań

   

Ostatni FAM TRIP w ramach kampanii prowadzonej na rynkach francuskim, brytyjskim i niemieckim odbył się w dniach 1 - 4 czerwca 2012 roku. Planiści mieli okazję odwiedzić Kujawy i Pomorze oraz poznać najciekawsze atrakcje, a także miejsca odpowiednie do organizacji spotkań i wydarzeń w regionie. Uczestnicy przedsięwzięcia odbyli pierwszego dnia rejs parowcem w Bydgoszczy oraz uczestniczyli w spotkaniu z Bydgoszcz Convention Bureau połączonym z wizytą w Centrum Kongresowym Opera Nova, a ponadto interaktywnym zwiedzaniem miasta. Wieczorem, w restauracji Weranda odbyła się kolacja z muzyką na żywo.

W trakcie kolejnych dni uczestnicy Fam Tripu zwiedzili stadion "Zawiszę", przystosowany do organizacji dużych wydarzeń sportowo - rozrywkowych, a także odbyli lot nad regionem. Następnie przeniesiono się do Torunia, gdzie między innymi odwiedzono Żywe Muzeum Piernika. Kolację połączoną z prezentacją warzenia piwa zorganizowała restauracja Jan Olbracht Browar Staromiejski.

Uczestnicy przedsięwzięcia odwiedzili trzeciego dnia Toruńską Akademię Bezpiecznej Jazdy oraz - w Ciechocinku - uzdrowisko znane w Europie z drewnianej konstrukcji tężni solankowych. Potem udano się do Hotelu Villa Park Med. & SPA, gdzie można było skorzystać z kompleksu wodnego. Na koniec zorganizowano zawody żużlowe na toruńskiej Moto Arenie oraz prezentację Toruń Convention Bureau.

Na rok przed Euro 2012 zorganizowano 5 wydarzeń Fam Trip w Warszawie, Krakowie i Małopolsce, na Śląsku, w Gdańsku i regionie oraz w województwie kujawsko - pomorskim. Łącznie wzięło w nich udział 39 planistów z trzech rynków priorytetowych Polskiej Organizacji Turystycznej. Na rok 2013 zaplanowano kolejne trzy wydarzenia typu FAM TRIP. Zostaną na nie zaproszeni planiści z rynku belgijskiego oraz skandynawskiego.

Zobacz pozostałe Wydarzenia

Wybierz ofertę:
Miasto
Typ
Nasze Oferty
Newsletter
Chcą Państwo otrzymywać informacje o nowościach w serwisie? Proszę się zapisać do newslettera.