Wczasy nad morzem
Obiekty noclegowe nad Bałtykiem

:: Konkurs dla agroturystyki

   

Wystartował konkurs na najlepsze gospodarstwo agroturystyczne w województwie podlaskim.

W konkursie mogą brać udział rolnicy posiadający gospodarstwo rolne i prowadzący usługi w zakresie agroturystyki bądź turystyki wiejskiej z terenu województwa podlaskiego, którzy w terminie złożą poprawnie wypełniony formularz zgłoszeniowy. Termin zgłaszania uczestnictwa do 10 sierpnia 2012 r.

Celem konkursu jest promocja kwater agroturystycznych, które wyróżniają się ciekawymi rozwiązaniami w sposobie przygotowania oferty dla gości oraz podnoszeniem jakości świadczonych usług. Konkurs skierowany jest do tych kwaterodawców, którzy chcą sprostać nowym wyzwaniom, poddać się ocenie oraz uatrakcyjniać pobyt gościom, itp.

Uczestnicy konkursu otrzymają okolicznościowe dyplomy - grawertony. Pięć gospodarstw, które uzyskają najwyższą punktację, otrzyma nagrody pieniężne. Ogłoszenie wyników odbędzie się podczas seminarium zorganizowanego 13 października 2012 r., podczas Jesiennych Targów Ogrodniczych w Podlaskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Szepietowie.

Konkurs jest organizowany przez Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie i finansowany przez Regionalny Sekretariat Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich w ramach Planu Działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich.

Zobacz pozostałe Wydarzenia

Wybierz ofertę:
Miasto
Typ
Nasze Oferty
Newsletter
Chcą Państwo otrzymywać informacje o nowościach w serwisie? Proszę się zapisać do newslettera.